Zin om wat te doen in de Pit?

We want more! we want more!

Jij ook? Meer live muziek in Terneuzen?
Word vrijwilliger bij de Pit!

Zonder de inzet van onze vrijwilligers zou de Pit niet bestaan. Daarom zijn wij op zoek naar gemotiveerde vrijwilligers die samen met ons er voor gaan zorgen dat er veel meer te beleven valt in ons poppodium.

Wil je ervaring opdoen, ben je muziekliefhebber, en wil je vrienden maken voor het leven? Bij de Pit ben je van harte welkom. We hebben plek beschikbaar achter de bar of kassa, bij de entree, backstage of bij de publiciteit. Heb je misschien zelf een idee? Kom maar op, word lid van onze club.

Wat staat daar tegenover? Nieuwe mensen leren kennen, ervaring opdoen, genieten van live muziek, gratis toegang tot evenementen, en we organiseren bijeenkomsten, cursussen, uitstapjes en nog veel meer leuks.

Wil je meer weten of een gesprekje? Stuur dan een mailtje naar: podiuminterneuzen@gmail.com